Záložní zdroje ke kotlům, ostrovní měničeVýroba

Výroba záložních zdrojů ke kotlům ProWiS Power probíhá ve vlastních výrobních prostorách firmy VATEC electronics spol. s r.o. v Blatné. Všechny záložní zdroje ke kotlům a ostrovní měniče osazují, oživují a testují pracovníci s dlouholetou praxí v elektrotechnickém průmyslu. Ve výrobě záložních zdrojů ke kotlům proto dosahujeme vysoké kvality i výrobní efektivity, která pomáhá udržovat příznivé prodejní ceny.
Samotný vývoj je doménou specialistů s 20letou praxí v oboru vysokofrekvenční techniky a mikroprocesorových aplikací. Při vývoji záložních zdrojů ke kotlům jsme čerpali podněty z vlastních zkušenosti a také z praxe od montážních firem.
V oblasti obnovitelných zdrojů se zaměřujeme nejen na výrobu a prodej záložních zdrojů ke kotlům ale také regulátorů nabíjení pro malé větrné elektrárny, jejichž kvalita byla prověřena extrémními podmínkami na české polární stanici v Antarktidě.

Servis

Součástí prodeje záložních zdrojů ke kotlům je plný záruční i pozáruční servis měničů. Záruční servis měničů poskytujeme ve standardní lhůtě 24 měsíců. Po uplynutí této lhůty se na všechny produkty vztahuje odborný pozáruční servis měničů. Případné reklamace a záruční servis měničů vyřizujeme vždy bez prodlení.

Kontakt

Fakturační adresa

Ing. Ctirad Prokeš
Drozdovice 4512/54b
796 01, Prostějov
IČO: 644 93 831
DIČ: CZ 6903313780

ProWis Power-Prokeš Ctirad, Ing. - ekatalog.czZáložní zdroje - ekatalog.cz

Provozovna

Vrahovická 5
796 01 Prostějov

+420 608 887 574