Ostrovní měniče ProWis Power

  • Rychlá a snadná instalace
  • Integrované ochranné prvky
  • Plně sinusový tvar výstupního napětí
Dozvědět se více
Ostrovní měniče
Měniče

O ostrovních měničích

Od doby naší první instalace ostrovního systému v roce 2000 odmítali zákazníci investovat do kvalitních sinusových ostrovních měničů od renomovaných výrobců. Místo toho si pořizovali levné měniče pro karavany, které nestačily na rozběhnutí ledničky a mnohdy ani na napájení spotřební elektroniky.
Levné bateriové měniče totiž nemají plně sinusový průběh a subtilní konstrukce neumožňuje větší přetížitelnost, která je nutná pro start indukčních spotřebičů a kompresorů. Plně sinusové ostrovní měniče totiž bývají pouze doménou renomovaných výrobců. A tomu odpovídá také vyšší pořizovací cena, která je pro mnohé zákazníky neúnosná.
Vědomi si těchto skutečností jsme vyvinuli řadu kompaktních bateriových měničů s vestavěným solárním regulátorem dobíjení, který v sobě integruje jistící a ochranné prvky. Naše vlastní měniče pro karavany, chaty a další místa bez napojení do elektrické sítě disponují čistě sinusovým tvarem výstupního napětí 230V/50HZ. Zároveň díky klasické LF technologii s toroidním transformátorem umožní měniče na chaty bezproblémový provoz všech typů spotřebičů. S našimi měniči ProWiS Power pro chaty a karavany se proto nemusíte obávat, že dny na cestách nebo v přírodě strávíte bez elektrických spotřebičů.

Věříme, že budete s fungováním ostrovních měničů ProWiS Power spokojeni.

Výhradní distributor měničů firmy VATEC electronics s.r.o. je firma ProWiS Power.

Kontakt

Fakturační adresa

Ing. Ctirad Prokeš
Drozdovice 4512/54b
796 01, Prostějov
IČO: 644 93 831
DIČ: CZ 6903313780

ProWis Power-Prokeš Ctirad, Ing. - ekatalog.czZáložní zdroje - ekatalog.cz

Provozovna

Vrahovická 5
796 01 Prostějov

+420 608 887 574